wybierz język
Marka NORDflam
O firmie NORDflam

Marka NORDflam

Marka NORDflam to ponad 20 lat tradycji w dziedzinie urządzeń grzewczych. Jesteśmy firmą istniejącą od 1998
zlokalizowaną w Cieszynie która co roku nieustannie poszerza grono zadowolonych klientów na ponad 25 światowych rynkach.
Kominki są naszą specjalnością, sukcesywnie powiększamy gamę wysokiej jakości urządzeń grzewczych, charakteryzujących się nowoczesną stylistyką, funkcjonalnymi
i sprawdzonymi rozwiązaniami oraz ponadprzeciętną trwałością.

Projektowane i produkowane przez nas urządzenia są bezpieczne w użyciu oraz ekologiczne a ich wzornictwo zorientowane jest na zmieniające się potrzeby międzynarodowych rynków przez co perfekcyjnie uzupełniają domowe wnętrze tworząc atmosferę rodzinnego ogniska.
Sprzedając aktywnie ponad 70 modeli z naszej aktualnej oferty obsługujemy wiele kanałów dystrybucji, kładąc jednocześnie bardzo silny nacisk na stosunki z naszymi parterami handlowymi które oparte są na wieloletniej współpracy i zaufaniu.

Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze satysfakcję klienta a uczciwość, odpowiedzialność, solidność oraz partnerstwo to wartości którymi kierujemy się na co dzień. 

Firma

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.