wybierz język
Technologia
O firmie Technologia

Technologia

Za sukcesem marki NORDflam stoi wykwalifikowany personel złożony ze specjalistów w dziedzinie projektowania, nowoczesny park maszynowy
i wieloletnie doświadczenie w branży odlewniczej oraz stalowej.

Używane w produkcji żeliwo szare spełniające wymagania normy EN-GJL-200 zapewnia bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat, a produkowane przy pomocy laserowej maszyny tnącej oraz pras krawędziowych CNC urządzenia stalowe z certyfikowanej wysokiej jakości trawionej stali gorącowalcowanej o grubości 3 i 4 mm szczycą się wysoką jakością wykonania i estetyką. 

Nasze laboratorium umożliwia nad skrupulatną kontrolę emisji spalin i tlenków zarówno dla produktów wdrażanych na rynek jak i tych obecnych w naszej gamie by nieustannie monitorować jakość wykonywanych produktów i dbać o osiąganie restrykcyjnych parametrów dyrektywy unijnej 2015/1185 znanej pod nazwą ECODESIGN 2022.

VOger

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.